Outsourcing IT

Zapraszamy do kontaktu z nami mailowo: [email protected] lub przez formularz kontaktowy ale również telefonicznie: +48789072764, a na pewno się dogadamy.

Świadczymy pełną opiekę nad urządzeniami IT i serwerami w Twojej firmie. Zajmujemy się administracją serwerami i sieciami, monitorujemy na bieżąco kluczowe elementy infrastruktury IT ale również urządzeń końcowych klientów. Czuwamy nad bezpieczeństwem danych oraz zabezpieczamy firmy przed atakami hakerskimi jak również ransomware. Oferujemy Outsorcing IT w Szczecinie i okolicach Szczecina.

Oszczędność kosztów

Podejmując z nami współpracę możesz zapomnieć o wydatkach związanych z zatrudnianiem informatyka na etat. Jako zespół doświadczonych specjalistów w wielu dziedzinach IT zapewniamy naszym klientom szeroki wachlarz usług IT jak i opiekę w konkurencyjnych cenach. Z pewnością lepiej niż konkurencja.

Helpdesk i support

Rozwiązywanie problemów technicznych zgłoszonych przez e-mail lub telefon oraz zarejestrowanych w systemie obsługi zgłoszeń. Klientom zapewniamy dostęp do dedykowanego projektu JIRA oraz narzędzia Confluence.

Administracja

Administracja serwerami Windows i Linux. Monitorowanie oraz zabezpieczanie sieci komputerowych jak również klastrów serwerowych, a w rezultacie skrócony czas reakcji.

Bezpieczeństwo

Wdrażanie zabezpieczeń fizycznych oraz aplikacyjnych dla wszystkich hostów i serwerów w firmie. Na koniec edukacja użytkowników końcowych oraz administratorów poprzez szkolenia i panele informacyjne.

Pełna opieka informatyczna dla Twojej firmy i przedsiębiorstwa

Naszym klientom zapewniamy pełne wsparcie technologiczne i ogromny knowledge base. Outsourcing IT to obecnie najpopularniejsza forma zarządzania technologią w firmach i przedsiębiorstwach. Podejmując z nami współpracę możesz w pełni skupić się na rozwoju swojego biznesu podczas gdy my będziemy czuwać nad funkcjonowaniem i rozwojem infrastruktury IT w Twojej firmie.

Leasing pracowniczy IT

Klientom, którzy potrzebują informatyka ‚na miejscu’ oferujemy przeszkolonego pracownika do codziennego wsparcia technicznego firmy oraz dedykowanego supportera zdalnego. Body leasing to najpopularniejsza i najoptymalniejsza kosztowo metoda jako Outsourcing IT w Polsce jak również na świecie.

Konsulting IT

Jako grono profesjonalistów świadczymy usługi konsultingu IT, w szczególności dotyczące tematyki cybersecurity i OPSEC. Doradzamy w wyborze jak najlepszych rozwiązań informatycznych oraz sprzętowych.

Szybki czas reakcji

Na zgłoszenie krytyczne dla biznesu reagujemy bezzwłocznie i zgodnie z określonym przez klienta czasem na reakcje. Dzięki narzędziom zdalnym jesteśmy w stanie w szybkim czasie usunąć usterkę lub awarię, bez konieczności dojazdu do klienta jak również w pełni zdalnie.

Pełne wsparcie techniczne

Oprócz opieki na firmowymi urządzeniami IT oraz serwerami, reprezentujemy naszych klientów wobec dostawców i gwarantów sprzętu. Wspieramy i doradzamy przy wdrożeniach systemów ERP i CRM, ponieważ wierzymy, że każda decyzja musi być dokładnie i skrupulatnie podjęta.

Zdalny monitoring kluczowych urządzeń IT i nie tylko

Stały monitoring kluczowych elementów systemów IT zapewnia stabilność oraz bezawaryjność funkcjonowania firmy, jak również pozwala przewidzieć i zapobiec wystąpieniom usterek. Jest to jedna z naszych podstawowych usług, zapewniająca ciągłość działania systemów informatycznych i sieciowych oraz aplikacyjnych.

Tagi: Outsourcing IT Szczecin | Obsługa IT Szczecin | Outsourcing Informatyczny Szczecin

Outsourcing IT Szczecin ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 32