SYSTEMY ERP

Systemy ERP są kompleksowym rozwiązaniem informatycznym, służącym do zarządzania firmą i przedsiębiorstwem ale i produkcją. Informacje ze wszystkich działów w firmie gromadzone są w jednym miejscu, dzięki czemu np. dane wprowadzone w module handlowym widoczne są od razu w księgowości i nie ma potrzeby kilkukrotnego wprowadzania tych samych informacji.

Przewodnią misją naszej firmy jest optymalizacja procesów biznesowych ale i operacyjnych w przedsiębiorstwach. Zajmujemy się wdrożeniami i obsługą systemów ERP Microsoft Dynamics AX, 365 oraz Navision, SAP, Subiekt GT, Comarch ERP XL oraz Sage.

Microsoft Dynamics AX i 365, Navision

Podstawowym założeniem systemów klasy ERP jest integracja wszystkich zasobów firmy i przedsiębiorstwa lecz w przystępny sposób. Dane ze wszystkich działów przedsiębiorstwa zawierają się w jednej zintegrowanej bazie danych lub bazie NoSQL. Takie rozwiązanie ułatwia przepływ informacji w firmie ale też zwiększa możliwości kontrolingu.

Zintegrowany system ERP wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem, dedykowany dużym firmom i korporacjom. Posiada ogrom funkcji ale jest bardzo przyjazny użytkownikom.

Następca Microsoft Dynamics AX – potężny lecz przystępny zestaw inteligentnych aplikacji biznesowych, wspomagający prowadzenie firmy, dedykowany średnim i dużym przedsiębiorstwom.

Szybki i łatwy we wdrożeniu system klasy ERP, wyróżniający się łatwością obsługi. Rozwiązanie dedykowane jest dla małych oraz średnich przedsiębiorstw ale również dla mikro-firm.

Pozostałe wspierane przez nas systemy ERP i HR

Axperts wspiera wdrożenia ale i bieżące utrzymanie wszystkich dostępnych na rynku Systemów ERP i HR.

Comarch XL

Comarch ERP XL optymalizuje biznes średnich i dużych firm i jest od lat najczęściej kupowanym systemem klasy ERP w Polsce. Rozwiązanie dedykowane firmom produkcyjnym i usługowym (w tym serwisowym) oraz handlowym (ale w mniejszym stopniu).

SAGE

 SAGE Symfonia ERP jest zintegrowanym systemem o budowie modułowej, który obejmuje swoim zakresem strategiczne obszary i procesy w organizacji. Jest to polski produkt pozwalający osiągnąć przedsiębiorstwom trwałe i wymierne korzyści biznesowe oraz utrzymanie porządku w księgach firmy i przedsiębiorstwa.

Kompleksowy pakiet rozwiązań informatycznych przeznaczonych do zarządzania przedsiębiorstwem. System jest oparty na bazie modułów, co umożliwia wdrażanie systemu etapami.

Subiekt GT

Profesjonalny system handlowo-magazynowy, który dedykowany jest dla małych i średnich przedsiębiorstw ale również dla mikro-firm. Jest to prosty system z intuicyjnym interfejsem i jest bardzo popularny w małych firmach.

Biznesowa analiza danych i targetowanie

Narzędzia klasy Business Intelligence nie tylko wspierają podejmowanie decyzji oraz zwiększają kontrolę nad przedsiębiorstwem lecz dają lepszy obraz w obroty firmy.

Rozbudowany lecz interaktywny zestaw narzędzi Business Intelligence i targetowania, umożliwiający w prosty sposób wizualizować oraz analizować dane.

Targit

Zestaw zaawansowanych narzędzi do analizy danych z wymagającym ale prostym w obsłudze interfejsem. Rozwiązanie dostarcza dynamicznie generowane raporty i ułatwia wyszukiwanie najbardziej istotnych danych.

ADMINISTRACJA

Zajmujemy się administracją i serwisowaniem systemów ERP oraz rozwiązań analizy danych Business Intelligence. Nasi klienci nie przejmują się działaniem systemu, występującymi błędami czy szybkością jego działania – świadczymy zdalny monitoring kluczowych elementów systemu co pozwala na błyskawiczną reakcję. Pełna zdalna opieka nad systemem pozwala zachować kontrolę ale i zagwarantować stabilność jego działania. Obsługujemy wszystkie Systemy ERP.

SZKOLENIA

Oferujemy naszym klientom szkolenia z wdrażanych rozwiązań informatycznych i ERP. Świadczymy wsparcie merytoryczne z zakresu obsługi i funkcjonowania systemu. Prowadzimy szkolenia dla nowych użytkowników systemu oraz tych bardziej doświadczonych, którzy chcą pogłębić umiejętności posługiwania się systemem ERP w codziennej pracy ale i w konsultacjach.

WDROŻENIA

Specjalizujemy się we wdrożeniach systemów klasy ERP i HR umożliwiających utworzenie jednego spójnego środowiska pozwalającego na kompleksową obsługę oraz zarządzanie wieloma elementami funkcjonowania Twojego biznesu i firmy. Poszczególne moduły mogą usprawnić działanie Twojej firmy i przedsiębiorstwa w zakresie: finansów oraz księgowości, logistyki, zarządzania zasobami ludzkimi jak również relacjami z klientem. Pozwolą również na kontrolowanie procesów magazynowania i zarządzania produkcją, a także zarządzanie poszczególnymi etapami procesów i łańcucha dostaw.

Tagi: Systemy ERP Szczecin | Dynamics AX Szczecin | Wdrożenia ERP Szczecin

Systemy ERP Szczecin ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 38