Rozwiązanie E-commerce

Na bieżąco analizujemy zmieniające się trendy branży e-commerce dlatego dobieramy właściwe rozwiązania do oczekiwań, możliwości, potrzeb branży i sprzedawanych produktów. Głębokie zrozumienie działalności klienta, jej słabych i mocnych stron oraz budżetu to podstawowe elementy skutecznej strategii rozwoju dochodowego E-commerce, które w rezultacie przekłada się na sprzedaż.

Platformy sprzedażowe

Zajmujemy się nie tylko wdrażaniem i administracją ale też obsługą platform sprzedażowych sklepów on-line. Wyszukujemy i dobieramy rozwiązanie jak najbardziej dopasowane do klienta i jego zakresu działalności. Doświadczenie zdobyte w pracy z systemami do zarządzania firmą umożliwiają nam prawie bezkonkurencyjne oferowanie usługi integracji platformy E-commerce z systemem ERP.

PrestaShop to otwarty, wydajny i innowacyjny system retailowy umożliwiający otworzenie własnego sklepu internetowego. Jest to przede wszystkim jedna z najpopularniejszych platform sprzedażowych.

Sitecore to na pewno wiodący system zarządzania treścią (CMS) oparty na platformie .Net, zorientowany na zbieranie i analizowanie danych, odwiedzających stronę klientów.

Magento to przede wszystkim oprogramowanie, któremu zaufały największe światowe marki. Platforma oferuje oczywiście m.in. rozbudowany system analiz i raportów, zróżnicowane systemy płatności oraz zarządzanie kilkoma sklepami. Wszystko to oczywiście z poziomu jednego panelu administracyjnego.

Microsoft Commerce Server oferuje bezsprzecznie łatwy i szybki sposób tworzenia zindywidualizowanych, skutecznych rozwiązań retailowych. Platforma aplikacji pozwala szybko opracowywać witryny jeszcze bardziej dostosowane do wymagań i budżetu klienta.

Platforma Episerver składa się przede wszystkim ze struktury Episerver z podstawowym interfejsem użytkownika. CMS i Commerce oczywiście służą do zarządzania treścią i handlu elektronicznego oraz innych modułów wspierających automatyzację marketingu firmy.

Platforma sprzedażowa dokładnie dopasowana do Twojej firmy

Wybór dostawcy oprogramowania sprzedażowego nierozerwalnie łączy się z przygotowaniem odpowiedniego budżetu. Mając w ofercie rozwiązania dla małych przedsiębiorców jak i korporacji zdobyliśmy ogrom doświadczenia. Umożliwia to nam przede wszystkim dopasowanie odpowiedniej platformy sprzedażowej dla potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Wdrożenia

Zajmujemy się wdrożeniami wyżej wymienionych platform sprzedażowych, wykorzystywanych w branży handlu internetowego. Zapewniamy wsparcie po wdrożeniowe a także szkolenia z obsługi platformy.

Integracja

Zajmujemy się integracją platform sprzedażowych z systemami ERP. Dane z systemu ERP są dostępne natychmiast w platformie sprzedażowej. Przekłada się to na lepszą komunikację z klientami. Prowadzi to oczywiście do większej ilości stałych kupujących i większej sprzedaży.

Obsługa

Oferujemy przede wszystkim bieżącą obsługę oraz zdalny monitoring platform sprzedażowych. Dbamy o zabezpieczenia platformy, backup oraz kondycję bazy danych.

Tagi: Systemy E-commerce Szczecin | Integracja E-commerce Szczecin | ERP i E-commerce Szczecin

Systemy E-commerce Szczecin ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 29