Baza danych fundamentem systemu ERP

Podstawowym źródłem danych dla systemów ERP jest baza danych. Zgromadzone są w niej wszystkie dane dotyczące działania przedsiębiorstwa – informacje finansowe, dane klientów, stany magazynowe ale również wskaźniki wydajności. Jako fundamentalne źródło danych firmy bazy danych mają szczególne znaczenie w działaniu systemów informatycznych, dlatego należy zwrócić specjalną uwagę nie tylko na ich kondycje, zabezpieczenie ale też kopie zapasowe.

Pełna opieka nad bazą danych

Doświadczenia uzyskane w pracy z systemami ERP pozwoliły nam wyspecjalizować się nie tylko w obsłudze baz danych SQL lecz również NoSQL. Zajmujemy się wdrażaniem, administracją, monitoringiem oraz tworzeniem kopii zapasowych baz danych.

Bazy danych Microsoft oraz Oracle

Zajmujemy się nie tylko administracją, konserwacją, zabezpieczaniem ale rónież tworzeniem kopii zapasowych systemów bazodanowych: Microsoft SQL Server, ADatabases, Azure SQL oraz Oracle Database.

Microsoft SQL Server

System zarządzania bazą danych dostarczany przez Microsoft. Stanowi najpopularniejsze na całym świecie środowisko bazodanowe. Jest to rozwiązanie dedykowane m.in. dla systemów ERP klasy Dynamics (ale nie tylko).

ORACLE DATABASE

System zarządzania relacyjnymi bazami danych sygnowany przez Oracle. Używany nie tylko w przedsiębiorstwach produkcyjnych ale przede wszystkim w bankowości.

Amazon Web Service

Baza danych NoSQL dostarczana przez Amazon Web Services. System do działania nie wymaga ani serwera ani infrastruktury sieciowej.

Wdrożenia baz danych

Zajmujemy się wdrożeniami środowisk bazodanowych Microsoft oraz Oracle, używanych w większości systemów informatycznych. Środowiska, z którymi mamy doczynienia to nie tylko ogromne bazy lecz również mniejsze, proesjonalne rozwiązania. Uszyjemy na miarę rozwiązanie dla każdego.

Administracja bazami danych

Naszym klientom oferujemy stały monitoring oraz czynności administracyjne w środowiskach bazodanowych. Gwarantujemy wdrożenie i obsługę bazy danych, systemu monitoringu oraz backupów. Dostosowujemy się do wymagań klienta ale nie boimy się proponować usprawnień.

Zabezpieczanie i tworzenie kopii zapasowych baz danych

Dbamy nie tylko o bezpieczeństwo baz danych naszych klientów lecz staramy się całkowicie wyeliminować procent błędów ludzkich. Na bieżąco monitorujemy i zabezpieczamy środowiska bazodanowe. Czuwamy nad archiwizacją danych, poprzez wykonywanie kopii zapasowych baz danych.

Tagi: Bazy Danych Szczecin | Bazy SQL Szczecin | Administracja bazami danych Szczecin

Bazy Danych Szczecin ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 24